8 Mayıs 2009 Cuma

SANDIKLI HÜDAİ KAPLICA OTELİ


Odalarımız siz sayın konuklarımızın termal tatilini en sağlıklı biçimde geçirmeniz için tasarlanmıştır.
Siz sayın konuklarımızın hizmetine sunulan barımızda, her türlü alkollü ve alkollsüz içecekler ile size eşlik edecek çerez çeşitleri, sizler ve yakınlarınız için oyun salonları, çocuklar için atari ve oyun salonları, masa tenisi, bilardo salonu, dinlenmesini seven siz konuklarımız için şark köşesinde nargile eşliğinde sessiz ve huzur verici bir ortam sizi bekler.

Otelimizin bütün odalarında Termal Su, duş, banyo, tuvalet, tam otomatik telefon, buzdolabı ve uydu yayınlı TV bulunmaktadır. Ayrıca değerli eşyalarınızı yerleştirebileceğiniz çelik kasalar da her odamızda bulunmaktadır.
Misafirlerimizin damak zevkine uygun zengin Türk mutfağının en nadide yemekleri ve yöremize ait yemekler, tatlı çeşitleri açık büfemizde siz misafirlerimizin hizmetine sunulmuştur.

Otelimiz ile bağlantılı kür merkezine istediğiniz zaman dışarı bile çıkmadan ulaşabilirsiniz. Otelimizin kür merkezinde sağlık personelimiz devamlı hizmet vermektedir, aynı zamanda sıcak soğuk içeceklerin sunulduğu kafeteryamız susuzluğunuzu gidermek için servis vermektedir. Kür Merkezinde doğal çamur banyoları, tabii saunalar ve Türk hamamı, masör ve masöz, fizyoterapist bay ve bayan olarak ayrı hizmet vermektedir.+ İşletme Müdürlüğü
Tel: +90 272 535 73 27 (3 Hat)

+ 2 Yıldızlı Otel ve Kür Merkezi
Tel: +90 272 535 73 20 (7 Hat)

+ 3 Yıldızlı Termal Otel ve Kür Merkezi
Tel: +90 272 535 73 00 (19 Hat)
Fax: +90 272 535 73 19

Türkiye'nin Her Yerinden 444 444 5 nolu telefondan kaplıcaya ulaşabilir, güncel fiyatları öğrenip, rezervasyon yaptırabilirsiniz...
Sandıklı Hüdai Termal Otel

0 yorum:

Related Posts with Thumbnails

pansiyon